Trekking-Camp Fischbach
Baden-Württemberg, Duitsland
Trekking-Camp Fischbach ligt in de regio Baden-Württemberg in Duitsland. Hier ben je welkom met een tent.
- Rolstoeltoegankelijk
- In het bos
Over Trekking-Camp Fischbach
GEODe camping beschikt over rolstoeltoegankelijke voorzieningen. De camping ligt in een bosrijke omgeving.
Tot de bezienswaardigheden in de omgeving hoort Triberg im Schwarzwald (op 6,1 km van de camping).
✓ Pluspunten
- In het bos
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Drinkwater
- Toegankelijk sanitair
Ligging
- In het bos
Meer voorzieningen
websiteAm 16. März 2026 um 8 Uhr schalten wir unsere Buchungsplattform wieder frei.
Automatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
| Triberg im Schwarzwald | 6.1 km |
| Schönwald im Schwarzwald | 5.9 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen beschikbaar.
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Tentplaats
- Toegankelijk sanitair
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Trekking-Camp Fischbach. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Trekking-Camp Fischbach?+
Trekking-Camp Fischbach ligt in Baden-Württemberg (Duitsland). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Trekking-Camp Fischbach een zwembad?+
Nee, Trekking-Camp Fischbach heeft geen eigen zwembad.
Is Trekking-Camp Fischbach geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Trekking-Camp Fischbach. Er is een speeltuin op 1,6 km in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Trekking-Camp Fischbach?+
Voor Trekking-Camp Fischbach staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.
Welke voorzieningen heeft Trekking-Camp Fischbach?+
Trekking-Camp Fischbach biedt onder andere drinkwater en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Baden-Württemberg
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Trekking-Camp Fischbach (deze camping) | – | – | – |
| Family-Resort Kleinenzhof | ★ 8.8 | € 196 | – |
| Sperrfechter Freizeit-Park | ★ 8.6 | € 77 | – |
| Camping Christophorus | ★ 8.6 | € 353 | strand 644 m |
Lees ook
- De mooiste campings in Baden-Württemberg — met AZUR Cp-park Wertheim am Main in de spotlight
- De mooiste campings in Baden-Württemberg — met AZUR Camping Schwäbische Alb in de spotlight
- De mooiste campings in Baden-Württemberg — met Trekking Stallegg in de spotlight
- De mooiste campings in Baden-Württemberg — met daHeim Triberg in de spotlight
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


